Skip to content
Ján Figeľ

Ján Figeľ

  • Domov
  • Knihy
  • Videá
  • Fotky
  • O mne
  • Kontakt
  • Hľadať
sk Slovenčina
sk Slovenčina en English
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • X
  • YouTube

Úsilie o mier inšpirované Schumanom [EWTN/TV LUX]

17 May 2024
Slovensky

Reportáž prebratá z:

https://www.youtube.com/watch?v=zY17-NhT_nk&ab_channel=EWTN https://www.tvlux.sk/archiv/play/_32827

Zdieľať

Podobné články

Relácia Zaostrené na Rádiu Lumen: 23.09.2019 A Vatican Meeting Added to Scrutiny of Tulsi Gabbard’s Foreign Travels TV LUX: V Bratislave sa konala diskusia o 10 rokoch ústavnej ochrany manželstva na Slovensku Relácia Kresťan v spoločnosti : Kresťan a prenasledovanie na TV LUX TV LUX: Asia Bibi ďakuje Jánovi Figeľovi prostredníctvom videa Perseguidos pero no olvidados | 10 nov 2020
mier schuman
  • 26 March 2013

    Podpredseda NR SR Ján Figeľ prijal podpredsedu dánskeho parlamentu Bertela Haardera

  • Slávnostné kolokvium k 25. výročiu Sviečkovej manifestácie
    26 March 2013

    Slávnostné kolokvium k 25. výročiu Sviečkovej manifestácie

  • Ján Figeľ uviedol do života knihu “Katolík v politike”
    23 March 2013

    Ján Figeľ uviedol do života knihu “Katolík v politike”

  • Ján Figeľ na konferencii o inováciách „How we did it“
    22 March 2013

    Ján Figeľ na konferencii o inováciách „How we did it“

  • Ján Figeľ v Bruseli aj o Programe potravinovej pomoci
    18 March 2013

    Ján Figeľ v Bruseli aj o Programe potravinovej pomoci

  • Ján Figeľ na rokovaní lídrov EPP v Bruseli
    15 March 2013

    Ján Figeľ na rokovaní lídrov EPP v Bruseli

  • Habemus papam! Presunom na juhoamerický kontinent, Cirkev ukazuje na svoju univerzalitu
    14 March 2013

    Habemus papam! Presunom na juhoamerický kontinent, Cirkev ukazuje na svoju univerzalitu

  • 13 March 2013

    Pozvánka na stretnutie s víťazmi súťaže “Manželstvo nie je prežitok”

  • 12 March 2013

    Pred pravdou neujde nikto

  • Odvaha a moderné železnice
    8 March 2013

    Odvaha a moderné železnice

  • 8 March 2013

    Ján Figeľ rokoval s členmi Petičného výboru o CVČ

  • 7 March 2013

    Podpredseda NR SR Ján Figeľ prijal krajanov z Argentíny

  • Ján Figeľ a Catherine Ashtonová o SZBP
    28 February 2013

    Ján Figeľ a Catherine Ashtonová o SZBP

  • 27 February 2013

    Dánsko je pre nás inšpirujúcim príkladom

  • Ján Figeľ v Prahe ocenil dvadsať rokov spolupráce českej a slovenskej diplomacie
    22 February 2013

    Ján Figeľ v Prahe ocenil dvadsať rokov spolupráce českej a slovenskej diplomacie

Predošlé
1 … 93 94 95 96 97 … 102
Ďalšie

Ďalšie články

  • Nemecké voľby a ústup tradičných strán | Z prvej ruky (22. 9. 2026)

    22 September 2026
  • Экс-еврокомиссар Фигель предупреждает: борьба Эстонии с православной церковью рискует принести в жертву демократические основы

    15 September 2026
  • Figeľ Warns Estonia’s Orthodox Church Crackdown Risks Sacrificing Democratic Foundations

    15 September 2026
  • On the border between national security and freedom of religion

    8 September 2026
  • Prečo sa spor Estónska s Pravoslávnou cirkvou týka celej Európy?

    7 September 2026
Ján Figeľ
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • X
  • YouTube